Cum ne-am dori sa fii :

  • Empatic/a si mereu cu zambetul pe buze - ne plac oamenii veseli si deschisi;
  • Sa iti placa sa iti ajuti colegii, creand o atmosfera pozitiva;
  • Sa iti doresti permanent sa te dezvolti si sa invati lucruri noi;
  • Sa ai diploma de licenta, adica titlul de Farmacist/a;
  • Sa ai Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor, vizat pe anul in curs;
  • Experienta in farmacii cu circuit deschis constituie avantaj dar suntem deschisi sa te cunoastem chiar si fara experinta, ne dorim colegi motivati si dornici de invatare :)

Responsabilitatile tale :

  • In calitate de specialist A&D Pharma vei oferi consultanta de specialitate pacientilor/clientilor, in functie de nevoile acestora;
  • Te vei implica in derularea campaniilor promotionale;
  • Vei verifica si vei tine evidenta stocului si vei realiza receptia marfurilor;
  • Vei verifica si centraliza retetele pentru Casa de Asigurari;
  • Vei oferi suport Farmacistului Manager in vederea realizarii activitatilor administrative.

Iti oferim:

  • Pachet salarial motivant;
  • Bonuri de masa;
  • Sustinere financiara daca te decizi sa te reloci dintr-un alt oras;
  • Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
  • Abonament la o clinica privata platit de companie;
  • Conditii speciale negociate pentru angajati pentru bunuri si servicii;
  • Training-uri de specialitate;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.

 Hai sa ne cunoastem!

Verifica pe BestJobs