Farmaciile Dona reprezintă unul dintre cele mai apreciate lanțuri farmaceutice din Romania.

Alătură-te celor 2500 de specialiști care au ales să facă un pas înainte spre o carieră de succes!

Candidatul ideal

-studii de specialitate finalizate (Facultatea de Farmacie)

-certificat de membru al Colegiului Farmaciștilor avizat pe anul în curs

-cunoștințe Microsoft Office la nivel mediu

-bune abilități de comunicare -amabilitate și empatie față de pacienți

-integritate și etică profesională

Descrierea jobului

-consilierea pacienților cu privire la utilizarea medicamentelor și a potențialelor riscuri/ efecte adverse

-eliberarea medicamentelor pe bază de prescripție medicală și OTC-uri

-participarea la verificarea, monitorizarea și gestiunea stocurilor

-informarea permanentă asupra noilor practici farmaceutice, medicamente nou apărute și a modului de administrare a acestora

Beneficii:

-pachet salarial atractiv, corelat cu experiența și performanța

-pachet relocare și program flexibil

-tichete de masa

-bonus de performanță lunar în baza rezultatelor obținute

-oportunități de creștere și dezvoltare în cadrul unuia dintre cele mai mari lanțuri de retail farmaceutic

-acces la training-uri de specialitate și interes profesional

-acces gratuit la 2 cursuri anuale cu credite EFC obligatorii

-echitate, corectitudine, stabilitate și respect

Aplică aici sau trimite-ne CV-ul tău cu subiectul Farmacist pe adresa de e-mail: .

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/adresele jobului

Alba Iulia

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Verifica pe BestJobs