Farmacist Resita - pachet de relocare inclus

Farmacia Richter își extinde echipa de Farmaciști în zona Reșita.

Daca iți dorești sa faci parte dintr-o echipa frumoasa, în dezvoltare, cu oameni faini, iți așteptam aplicația cât mai curând!

Iar ca sa iți dezvăluim putin și din responsabilitățile tale, ca Farmacist vei:

Plata taxei de colegiu (certificat de libera practica);
Plata taxei asigurare de malpraxis;
Pachet salarial corelat cu experiența ce cuprinde și asigurarea cazării și a transportului;
Mediu de lucru modern și plăcut;
Asigurare de grup;
Posibilitatea de a te forma și dezvolta intr-un mediu profesionist;
Bonusuri acordate conform grilei de bonusare;
Posibilitate training-uri de specialitate.

Iar ca membru al echipei Farmaciștilor Richter, va trebui sa ai:
Studii superioare de specialitate - Facultatea de Farmacie;
Certificat de Membru al Colegiului Farmaciștilor din Romania, avizat pe anul în curs;
Cunoștințe farmaceutice actualizate;
Cunoștințe de operare Microsoft Office.

Ce ne dorim de la tine este sa:
Menții o relație constanta cu pacienții farmaciei, asigurându-le suport uman și consiliere;
Tratezi profesional fiecare pacient astfel încât sa revină cu drag în farmacia ta;
Te implici activ, comanzi și monitorizezi necesarul de medicamente;
Ești alături de colegii tai și poți sa le oferi sfaturi atunci când au nevoie;
Propui și dezvolți soluții pentru bunăstarea pacienților;
Îmbunătățești relația cu departamentele cu care colaborezi (Achiziții, HR, Contabilitate).

Farmacia Richter, parte a grupului Gedeon Richter, este prezenta în Romania de peste 10 ani iar în Europa avem o tradiție de peste 100 de ani. In acești ani ne-am dezvoltat continuu și suntem recunoscuți astăzi ca fiind o farmacie deschisa, motorul principal fiind farmacistul și dragostea noastră pentru om și profesie.

Verifica pe BestJobs