Iti doresti un loc de munca stabil? Acum cautam o echipa formata din minim 4 oameni care sa lucreze alaturi de noi la instalarea sistemelor de securitate.

Responsabilitati:

  • Pregatirea si realizarea lucrarilor de instalare si punere in functiune a sistemelor de securitate si siguranta electronica;
  • Montarea tubulaturii si realizarea cablajului necesar sistemelor de securitate pentru: detectie incendiu, alarmare efractie, control acces, sisteme integrate de securitate, supraveghere video, interfonie si videointerfonie, conform proiectului tehnic;
  • Realizarea conexiunilor necesare curentilor slabi;

Cerinte:

  • Studii medii de profil tehnic (electric, electronica, electrotehnica, automatizari);
  • Minim 3 ani experienta in domeniul sistemelor de securitate, instalatii electrice de joasa tensiune;
  • Disponibilitate pentru munca de teren si delegatii;
  • Seriozitate, punctualitate, capabil se respecte termene de finalizare, spirit de echipa;
  • Permis de conducere, cat. B

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Salariu corelat cu nivelul pietei;
  • Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-un mediu profesional;
  • Tichete de masa + decontare transport;
  • Bonus, in functie de performante, la inchiderea proeictelor.
Verifica pe BestJobs