Fișa jobului

Candidatul ideal

  • Capacitati de organizare si coordonarea;
  • Experienta in vanzari;
    Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
    Atitudine pozitiva, entuziasm, orientare spre rezultat;
    Studii medii sau superioare;
    Cunostinte operare PC;
    Disponibilitate pentru un program flexibil;

Responsabilitati

  • Organizeaza si coordoneza activitatea magazinului, reprezinta societatea in relatiile cu tertii;
    Consiliaza clientii in ceea ce priveste configurarea mobilierului si a accesoriilor;
    Furnizeaza date complete referitoare la produsele si serviciile disponibile in magazin;
    Respecta procedurile si normele interne ale companiei;

Beneficii

  • Pachet salarial motivant;
  • Premii si concursuri;
  • Training-uri;
  • Posibilitatea de a se dezvolta intr-un mediu profesionist;
Nivel de vechime

Director

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Mobilă

Verifica pe LinkedIn