Pentru clientul nostru, companie aflata in plina dezvoltare si care activeaza in domeniul design-ului interior si al mobilierului de lux, suntem in cautarea unui Designer/Proiectant mobilier de bucatarie.

Ce ne dorim:

•Cunoasterea programelor de informatice specifice domeniului proiectarii mobilierului (EX: Winner Design, AutoCAD, KitchenDraw, CorelDraw, SketchUp, 3ds Max Vray);
•Experienta proiectare/desenare mobilier;
•Experienta in domeniul designului si amenajarilor interioare;
•Bune abilitati de comunicare, negociere si consultanta clienti;
•Experienta in realizarea masuratorilor.

Responsabilitati:

•Participarea in cazul in care este solicitat, la antemasuratori si masuratori
pentru realizarea ofertelor clientilor;
•Desenarea, proiectarea si prezentarea schitelor si variantelor conform solicitarilor clientilor
•Prezentarea, promovarea şi vanzarea produselor în conformitate cu standardele şi politicile comerciale ale companiei
•Participarea activa la planificarea şi implementarea strategiei de vânzări
•Asistarea impreuna cu directorul firmei la întâlniri şi negocieri
•Urmarirea realizarii planului de vânzări lunar, trimestrial, anual
•Promovarea produselor companiei in cadrul firmelor de proiectare si arhitectura

Beneficii:

Pachet salarial atractiv;
Tichete de masa;
Mediu de lucru placut;
Training-uri de specialitate.

Verifica pe BestJobs