Croitor AFI COTROCENI

Vrei să te dezvolți într-un mediu profesionist și tânăr? Esti o persoană pozitivă? Vrei să îţi exprimi liber creativitatea?

Hai să ne cunoaștem dacă ai:

  • studii în design vestimentar;
  • zâmbet și atitudine pozitivă;
  • orientare către client;
  • spirit organizatoric și de lucru în echipă;
  • disponibilitate pentru un program flexibil și lucru în zilele de week-end;
  • experiență în croitorie/design vestimentar;
  • cunoştiinţe medii de limbă engleză (avantaj).

Îți oferim:

  • Salariu atractiv;
  • Bonusuri competitive;
  • Tichete de masă;
  • Un mediu de lucru profesionist și o atmosferă prietenoasă.

Descrierea jobului :

  • Realizezi lucrări de croitorie (scurtat, strâmtat, modificat, personalizat) în special vei lucra cu denim;
  • Relaționeazi cu clienții, oferind într-un mod profesionist toate informațiile necesare în funcţie de lucrare;
  • Identifici ocaziile de a vinde şi de a propune serviciile de croitorie;
  • Asiguri aprovizionarea și reaprovizionarea cu materiale necesare.

Te așteptăm în echipa noastră LEVI'S din: AFI Cotroceni

Verifica pe BestJobs