Candidatul ideal :

  • Studii superioare / medii (profil tehnic)
  • Experienta in domeniu de minim 2 ani ( domeniul agrar constituie avantaj);
  • Comunicare;
  • Flexibilitate;
  • Rezistenta la stres;
  • Cunostinte avansate de operare calculator: Microsoft Excel, Word, PowerPoint;
  • Leadership;
  • Mediere relatii clienti
  • Coordonare echipa
  • Permis de conducere categoria B;
  • Locul de munca: localitatea Pielesti (judetul Dolj)

Descrierea jobului :

  • Raspunde de buna desfasurare a activitatii, indruma si coordoneaza personalul Service din raza de activitate a punctului de lucru Pielesti;
  • Asigura oportunitatea si prioritizarea interventiilor tehnice pe care le executa specialistii service
  • Efectueaza lucrari de service, cu precadere cele de nivel superior, raspunde de calitatea acestora in conformitate cu prescriptiile tehnice de “service” prevazute pentru fiecare tip de utilaj la care intervine;
  • Executa lucrari mecanice complexe, la utilaje aflate in termenul de garantie, intervine la cele aflate in postgarantie conform tarifelor in vigoare stabilite la nivelul societatii;
  • Participa la receptionarea unor utilaje, ansamblelor si subansamblelor, livrate de partenerii de afaceri;
  • Isi realizeaza planul de lucru zilnic, urmareste sa-si realizeze targhetul lunar stabilit in cadrul sectorului service, in vederea obtinerii unor beneficii (bonusuri) suplimentare;
  • Preia in gestiunea sa, piesele care fac obiectul unor interventii la utilajele aflate in garantie, piesele pentru lucrari la utilaje aflate in post-garantie le utilizeaza numai pe comanda de la magazie;
  • Raspunde de inventarul mijloacelor fixe, a obiectelor de inventar primite pentru desfasurarea activitatii service;

Verifica pe BestJobs