Fișa jobului

Recrutam COORDONATOR TEHNIC pentru o companie care dezvoltă, proiectează și fabrică echipamente de curățire la presiune înaltă.

Responsabilitati Principale
  • Supervizarea activității personalului din cadrul departamentului de service;
  • Coordinarea punerii în funcțiune a echipamentelor;
  • Supravegherea stocului pieselor de schimb;
  • Consiliere și suport tehnic clienților companiei.
Cerinte
  • Studii tehnice;
  • Cunoștințe tehnice în domeniul instalațiilor de apă, gaz și electricitate;
  • Cunoștințe tehnice în domeniul echipamentelor industriale;
  • Cunoștințe în domeniul automatizării constituie avantaj;
  • Capacitate de planificare, organizare, stabilire a priorităților și respectarea termenelor limită;
  • Atitudine proactivă;
  • Orientare către client;
  • Colaborare și lucru în echipă;
  • Permis de conducere categoria B;,
  • Cunoștințe de utilizare a pachetului MS Office;
  • Disponibilitate pentru deplasări și pentru munca pe teren;
  • Experiența într-un post similar constituie avantaj.
Oferta
  • Muncă plină de realizări;
  • Echipă de lucru și profesionistă;
  • Echipament de lucru profesional și de nouă generație;
  • Salar și beneficii atractive;
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn