Fișa jobului

Coordonator call center telefonie mobila

Coordonator call pentru punctul de lucru Piatra Neamt.

Responsabilitati
  • analizeaza, supravegheaza si coordoneaza echipa de vanzari prin call center;
  • recruteaza agenti noi pentru echipa de call center din Piatra Neamt;
  • asigura punerea in aplicare a procedurilor specifice;
  • comunica eficient cu echipa de call center si cu structurile adiacente;
  • sa atinga obiectivele fixate;
  • asigura buna functionare a intregii echipe;
  • pregatirea rapoarte de monitorizare si de analiza a rezultatelor;
  • realizeaza pontajul membrilor echipei;
Abilitati Necesare
  • cunostinte avansate de PC;
  • limba engleza la nivel avansat;
  • abilitati de management de echipa;
aptitudini dovedite pentru vanzari;
  • abilitatea de a se adapta rapid;
  • initiativa, spirit de echipa, capacitate de adaptare in functie de fiecare agent din echipa;
  • spirit de echipa;
  • capacitatea de analiza si rezolvare a problemelor;
  • tinuta business.
Beneficii
  • pachet salarial motivant compus din salariul de baza plus bonusuri conform realizarilor;
  • telefon de servici;
  • laptop;
  • lucrul intr-o echipa cu experienta pe piata de telefonie mobila.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Servicii pentru clienți

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn