Candidatul ideal

Experienta in scrierea de proiecte cu finantare POR, fonduri guvernamentale;
Experienta in implementarea de proiecte cu beneficiari publici si privati;
Persoana dinamica, tanara, dornica sa invete si sa lucreze intr-un colectiv motivat ce pune accent pe calitatea muncii efectuate.

Descrierea jobului

Scriere proiecte POR - axa 2.2;
Scriere proiecte Comert si Servicii, Start-up Nation, Microindustrializare;
Consultanta in implementare proiecte POR (PI 2.2, 5.1, 10), POC, POCU, fonduri guvernamentale;

Experienta in management sau in proiecte de asistenta tehnica se considera un plus.

TEAMPRO Strategy Consulting SRL este o firmă de consultanţă în afaceri şi management, specializată în accesarea, implementarea şi verificarea proiectelor cu finanţare nerambursabilă.
In prezent derulam proiecte de asistenta tehnica (evaluare cereri de finantare, verificare cereri de rambursare, asistenta in elaborarea documentatiei de atribuire, realizarea de expertize tehnice si financiare), contracte de consultanta in management pentru implementarea de proiecte (POR 2.2, 5.1, 10, POCU), scriere de proiecte (POC 2.2.1, POR 2.2, etc.).