Fișa jobului

Descrierea Postului

Ca şi consilier clienţi vă ocupaţi de achiziţia permanentă de noi clienţi, de menţinerea unei relaţii pozitive cu aceştia şi de promovarea imaginii/serviciilor firmei, în scopul creşterii vânzărilor. Vizitaţi zilnic anumiţi clienţi din zona de care răspundeţi pentru a le oferi informaţii legate de ofertele şi serviciile magazinului nostru, precum şi pentru a culege informaţii legate de dorinţele, solicitările sau eventualele nemulţumiri ale clienţilor. Prelucraţi informaţiile de la clienţi în sistem şi ştiţi să interpretaţi corect datele din listele de clienţi, astfel încât să puteţi stabili planurile de vizitare.

Cerințe

Vă place să lucraţi cu oameni şi să aveţi o muncă dinamică. Reuşiţi să comunicaţi cu oricare client al magazinului şi să dezvoltaţi o relaţie pozitivă cu acesta, păstrându-vă calmul şi amabilitatea chiar şi în situaţii dificile. Vă place sa șofați și posedați permis de conducere categoria B.

Ofertă (bonusuri, Beneficii)
  • salariu atractiv;
  • mașină, tabletă și telefon de serviciu;
  • training de specialitate;
  • oportunitatea unei cariere într-un concern internațional;
  • sistem informatic performant.
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Comerț

Verifica pe LinkedIn