Vrei să te dezvolți într-un mediu profesionist și tânăr? Esti o persoană pozitivă?

Hai să ne cunoaștem dacă ai:

  • zâmbet și atitudine pozitivă
  • orientare către client
  • spirit organizatoric și de lucru în echipă
  • disponibilitate pentru un programîn2ure și lucru în zilele de week-end;
  • experiență că vânzător/casier (avantaj)
  • cunostiinte medii de limbă engleză (avantaj)

Îți oferim:

  • Salariu atractiv
  • Bonusuri competitive
  • Tichete de masa
  • Un mediu de lucru profesionist și o atmosferă prietenoasă

Descrierea jobului :

  • Relaționează cu clienții, oferind într-un mod profesionist toate informațiile necesare
  • Identifică ocaziile de a vinde și produse complementare
  • Asigură recepționarea produselor din punct de vedere calitativ și cantitativ
  • Asigură aprovizionarea și reaprovizionarea suprafatei de vânzare cu marfă
  • Respectă regulile de visual impuse de merchandiser

Te așteptăm în echipa noastră LEVI'S din:

  • SUN PLAZA Bucuresti

Verifica pe BestJobs