Ce Vă oferim:
-societatea stabilă, de încredere, posibilitate de muncă pe termen lung, contract de muncă pe termen nedeterminat
-salariu proeminent, decontare corectă, precisă
-autovehicule noi  sau in  stare excelentă, cu vârsta de 3 ani ( Mercedes )
-remorci noi, prevăzute cu toate dotările
-echipă prietenoasă ce oferă sprijin
-sistem propriu de gestionare
-program de lucru conform AETR

Cerinţe legate de post:
Permis de conducere categoria C+E, atestat, cartelă tahograf digital
-persoană de încredere, independentă, exactă
-cazier judiciar

Reprezintă avantaj:
Experienţă transport intern sau international

Descrierea jobului

Principalele sarcini:
Transportul în principal a mărfurilor paletate, pe trasee stabilite
Decontare pe bază de documente, marfă
Gestionare corectă a foilor de transport, ambalajelor
Fixare marfă, încărcare, respectiv descărcare marfă (conform nevoilor mandantului)
Supravegherea stării tehnice şi documentelor vehiculului

Verifica pe BestJobs