Misiunea postului:

Exploateaza utilaje și echipamente specifice instalatiilor de productie. Executa manevre conform instructiunilor de lucru.

Responsabilitati principale:

Asigura supravegherea, exploatarea şi controlul permanent al compresoarelor deservite prin urmarirea instrumentelor de măsură, a cadranelor sau a altor indicatoare in buna funcţionare a utilajelor. Verifica buna functionare a dispozitivelor de semnalizare si a aparaturii de operare a echipamentelor sau sistemelor. Executa lucrari de intretinere curenta, depistari de erori si de prevenire sau de lichidare a avariilor.

Beneficii:

  • Siguranță: un climat de muncă stabil și un mediu de lucru atent la sănătatea și securitatea personalului.
  • Resurse: acces la știință și tehnologie de ultimă generație.
  • Dezvoltare: creștem continuu nivelul de cunoștințe tehnice și dezvoltăm abilități de lucru.
  • Carieră: dispunem de programe active de orientare in cariera si programe de motivare.
  • Beneficii contractuale: angajare full-time, pachet salarial stimulativ, tichete de masă.
  • Integrare: in calitate de nou angajat veți beneficia de suport printr-un program de integrare profesională care va urmari facilitarea procesului de adaptare, instruirea și coordonarea inițială la locul de muncă.

Candidatul ideal posedă cunoștințe profesionale solide, este pasionat de domeniul în care s-a specializat, persoană orientată spre cunoaștere și bine motivată să își dezvolte cariera în cadrul unităților de producție din Rm. Vâlcea.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

Râmnicu Vâlcea

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

500 - 600 €

Verifica pe BestJobs