Pt. platforma distributie Pantelimon

Descrierea postului:
Ca lucrător comercial – comisionar distribuție aveți sarcina de a pregăti comenzile pentru clienți conform graficului de livrări, de a vă asigura că marfa comisionată corespunde 100% cantitativ și calitativ cu comanda clientului și de a ține legătura cu acesta pentru a lămuri eventualele neclarități. Sunteţi responsabil, de asemenea, de etichetarea și placarea corespunzatoare a comenzilor ce urmează a fi livrate, de verificarea termenelor de valabilitate ale produselor, de asigurarea prezenței sortimentului de marfă disponibil pe raion, de pregătirea și participarea la inventare.

Cerințe:
Lucraţi cu plăcere în colectiv şi impresia pe care o lăsaţi în relaţiile cu clienţii noştri este de amabilitate şi competenţă. Puteţi să lucraţi rapid şi conştiincios şi sunteţi oricând gata să vă oferiţi ajutorul.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu atractiv și tichete de masă;

- beneficii*: Crăciun, Paște, vacanță, asigurare voluntară de sănătate, zi de naștere;

- oportunitatea unei cariere într-o companie multinaţională.

* - beneficiile sunt condiționate de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate.

Vă informăm că, prin aplicarea pentru o poziţie în cadrul societăţii Selgros Cash & Carry SRL, vă vom colecta şi folosi datele personale oferite în desfăşurarea procesului de selecţie şi recrutare de personal. Pentru informaţii complete privind prelucrarea datelor cu caracter personal în scopul recrutării şi selecţiei de personal în cadrul societăţii Selgros Cash & Carry SRL, vă rugăm accesaţi site-ul societăţii la adresa sectiunea Cariere.

Verifica pe BestJobs