Fișa jobului

Client misterios in Satu Mare

Tipul oferteiFull TimeNivel carieraLiceuSalariu oferitdupa interviuTaraRomaniaOras(e)Domeniile oferteiData introducerii12-12-2018Data actualizare09-01-2019Posturi disponibile2 (La acest anunt au mai aplicat 0 persoane)

» 18 joburi noi de la aceeasi firma

Descrierea postului

Suntem in permanenta interesati de a dezvolta relatii cu colaboratori care sa desfasoare activitati in cadrul proiectelor desfasurate in teren. Actiunile vizate in prezent implica analiza experientei de client in domeniul retail din Romania.
Tipul de colaborare pentru activitatea propusa este part-time, in cadrul diferitelor proiecte pe care le avem in desfasurare la nivel national.

Cerinte

Colaboratorul Pe Care Il Cautam
  • Are varsta peste 25 de ani
  • Isi verfica zilnic e-mailul
  • Este dotat cu un telefon cu camera
  • Este din Satu Mare
  • Poate calatori pe distante scurte
  • Respecta termenele limita
  • Se exprima foarte bine atat in scris cat si oral
  • Are un spirit de observare foarte dezvoltat si este atent la detalii
  • Este disponibil intr-un program flexibil
  • II place sa mearga cumparaturi si considera ca serviciile pe care le primeste ca si client/consumator trebuie sa respecte anumite norme.
Oferta (bonusuri, beneficii)
Nivel de vechime

Nu se aplică

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Servicii financiare

Verifica pe LinkedIn