Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

Belvárosi étterembe, amely catering szolgáltatással is foglalkozik chéf munkatársat keresünk, azonnali kezdéssel!

Téged keresünk…

.. ha szeretnél egy fiatalos és lendületes csapatban tagja lenni.

.. ha fontos számodra a stabilitás és a korrekt feltételek.

.. ha egy jól felszerelt konyhában szeretnél dolgozni.

.. ha szereted a kihívásokat.

Te vagy az ideális jelölt, ha..

.. a fenti kérdésre a válaszod 4 igen.

.. van 4 év tapasztalatod.

.. igényes vagy a munkádra.

.. jó a szervezőkészséged.

Feladataid..

.. a konyha teljes körű irányítása, felügyelete.

.. étlap tervezés, menü ajánlatok összeállítása.

.. áru rendelése, átvétele, készletgazdálkodás.

.. kiváló minőségű ételek biztosítása a vendégek számára.

Amit mi kínálunk..

versenyképes jövedelem (nettóFt/hó).

hosszú távú munkalehetőség.

jó munkahelyi légkö

Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Budapesta

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1800 - 2200 €