Direct Business sales representative - Orange Partner - PERSOANE JURIDICE

Cautam un/o coleg/colega, pentru ocuparea pozitiei de mai sus.

:) Ţi-ar plăcea/iţi place să te implici activ în negocierea unui contract de servicii şi produse pentru actualii sau potenţialii clienţi business?

:) Pasiunea pentru vânzări este obligatorie.

:) Vrei o carieră în vânzări, iar rezultatele deja vorbesc despre pasiunea ta în domeniu?

:) Dacă te regăseşti în cele de mai sus, te anunţăm că suntem mereu bucuroşi să cunoaştem oameni talentaţi. Nu trebuie decât să vii să ne spui despre pasiunea ta.

Profilul candidatului ideal:

- studii superioare finalizate;
- experiență efectivă de minim 3 ani în vânzările directe;
- experiență în identificarea de noi clienți;
- bune abilități de negociere și comunicare;
- transmite clienților entuziasm și încredere;
- pasionat de noutățile din tehnologia de vârf și dorința de a învața în permanență lucruri noi;
- are permis auto și disponibilitatea pentru deplasări în teren cu mașina de serviciu.

Descrierea jobului:

Principalele responsabilități:
- promovează și vinde serviciile de tecomunicatii către clienții business (persoane juridice);
- dezvoltă vânzările pe zona arondată prin identificarea și atragerea de noi clienți;
- are o abordare consultativă - în identificarea nevoilor clienților și în formularea propunerilor de oferta către aceștia.

Pachet de beneficii:

- salarizare foarte competitivă: salariu fix + bonusuri și comisioane din vânzări + premii la diferite concursuri;
- oportunitatea dezvoltării unei cariere în vânzări: cursuri, traininguri, teambuildinguri, difertie activități cu echipa;
- mașină de serviciu, laptop și smartphone.

Verifica pe BestJobs