Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

h&c fejléc

A Groupe SEB több, mint 20 jól ismert márkával rendelkezik, amelyek számos termékcsaládban jelen vannak. A portfoliónk legendás márkái között található a TEFAL, KRUPS, ROWENTA, LAGOSTINA, WMF. Márkáinkat több, mint 150 országban forgalmazzák, és minden értékesítési csatornán jelen vagyunk – hipermarketekben, szupermarketekben, szaküzletekben és on-line.

Üzleteinkbe keresünk BOLTI ELADÓT.

Főbb feladatok:

ügyfelek fogadása, kiszolgálása

tájékoztatás nyújtása az ügyfelek számára

énztárgép használata, számlák készítése, napi zárás

raktárkészlet nyomonkövetése, áru rendelés

olt  nyitás-zárás

üzlet és raktár feltöltése, áruátvétel és polcokra kihelyezés

Elvárások:

kereskedelmi végzettség

recíz munkavégzés

egítőkész személyiség

apatjátékos

értékesítői szemlélet

Képességek:

Precizitás, igényes munkavégzés

Jó kommunikációs készség

Nyitottság új dolgok elsajátítására

Amit nyújtunk:

teljes munkaidő

éves határozott idejű szerződés

támogató, kellemes munkakörnyezet, segítőkész kollégák, lendületes csapat, fejlődési lehetőség

tabil háttér

versenyképes jövedelem

munkavégzés helye: Premier Outlets Center, Campona Shopping Center

Előny az állás betöltéséhez:

angol vagy német nyelvtudás

excel felhasználói szintű ismerete

Ha felkeltettük érdeklődését ajánlatunkkal, kérjük küldje el önéletrajzát és motivációs levelét, valamint a végzettséget igazoló dokumentum másolatát.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Budaörs

Salariu brut pe luna

850 - 900 €

Verifica pe BestJobs