Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare

A Minden ami Nő webáruház és a SalonTech kozmetikai gépeket forgalmazó vállalkozás 2007 óta része a magyar szépségápolási piacnak. Kiemelkedő minőségű gépeket értékesítünk teljes körű szakmai, marketing és vállalkozásfejlesztési szolgáltatásokkal.

Ha ÉRDEKEL A SZÉPSÉGIPAR és szeretnél egy fiatalos, lelkes, jó hangulatú csapat tagja lenni, akkor Te vagy a Mi emberünk!

További növekedésünkhöz és fejlődésünkhöz

Beszerzési és pénzügyi asszisztenst

keresünk budapesti irodánkba.

Feladataid lesznek:

  • Gyártókkal való tárgyalás, kapcsolattartás
  • Készletek és áruk megrendelése, nyomonkövetés
  • Logisztikai feladatok, szállítás-szervezés
  • Adminisztráció
  • Pénzügyi tervezések, elszámolások
  • Havi pénzügyi kimutatások készítése

Elvárásaink feléd:

  • erős középfokú vagy felsőfokú angol beszéd és írás készség
  • jó problémamegoldó képesség, nagyfokú precizitás
  • napi 8 óra munkavégzés
  • felsőfokú végzettség
  • Excel, Word alapos ismerete

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Budapesta

Salariu brut pe luna

600 - 800 €

Verifica pe BestJobs