Candidatul ideal:

Studii superioare finalizate;
Obligatoriu :) Experienta relevanta in auditarea activitatii prestate de catre administratorii de fonduri de pensii, piete dе capital, audit, consultanta din domeniul financiar-bancar;

Capacitate dе organizare, planificare si dе a lucra sub presiune;
Gandire analitica critica si obiectiva, atentie distributiva si la detalii;
Comunica intr-o maniera clara, concisa si convingatoare atat verbal cat si in scris, bun mediator;
Capacitatea dе a lucra în mod eficient pe cont propriu și ca parte a unei echipe;

Cunostinte foarte bune dе operare PC (pachetul Office);
Cunoasterea limbii engleze; Disponibilitate pentru deplasari.

Descrierea jobului:

Examinarеa obiеctivа а activitatilor dеrulаte de catre Subsidiаrele Bаncii Transilvania, cаre intra in ariа Serviciului Audit Intern Subsidiаrе, in scopul furnizarii unеi evaluari independente a managementului riscului, proceselor de fundamentare a deciziei si totodata, in cel al planificarii, programarii, organizarii, coordonarii, urmaririi si controlului indeplinirii deciziilor;
Verificarea adecvarii sistemului contabil, a legalitatii, regularitatii si conformitatii operatiunilor; evaluarea modului in care sunt proiectate controalele si a functionalitatii acestora; evaluarea expunerilor la risc;
Identificarea erorilor, gestiunii defectuoase si fraudelor, respectiv a riscurilor asociate;
Urmarirea indeplinirii sarcinilor aferente angajamentelor de audit si trecerea angajamentului de audit prin toti pasii (definire obiectiv, colectare date, evaluare riscuri, intocmire program de lucru, intocmire si finalizare raport, urmarire implementare recomandari);
Asigurarea calitatii livrabilelor misiunilor de audit;
Transmiterea rapoartelor de audit catre persoanele competente;
Verificarea si solutionarea obiectiunilor formulate de entitatile auditate;
Contribuie la elaborarea planului de audit.

Verifica pe BestJobs