Candidatul ideal

Esti o persoana pasionata de jucarii si fashion, dedicata, organizata, perseverenta, deschisa schimbarilor, cu bune abilitati de comunicare si iti doresti sa lucrezi si sa te dezvolti intr-o companiei internationala? Atunci SMYK este locul ideal pentru tine!

Descrierea jobului

Hai in echipa nostra si vei avea parte de:

  • Salariu motivant;
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata;
  • Tichete de masa;
  • Prima concursuri semestriale;
  • Bonus la atingere target;
  • Spor de weekend si spor de noapte;
  • ​Discount pentru toate produsele noastre;
  • Bonus pentru recomandarea unui nou coleg.
  • ​Zile de concediu suplimentare in functie de vechimea in companie;
  • ​Training-uri de specialitate, dezvoltare in cadrul companiei;
  • Posibilitatea de a promova in magazinele noastre atat in Romania cat si international.

Cerinţe:
  • Sa ai minim studii medii finalizate;
  • Cu sau fără experienţă profesională;
  • Sa ai pasiune pentru tot ceea ce inseamna produse pentru copii (haine si jucarii);
  • Sa fi amabil(a) si orientat(a) catre client;
  • Sa fi punctual(a);
  • Sa ai abilităţi de comunicare, inițiaţivă, flexibilitate, implicare si spirit de echipa

Ce vei face?
  • Activităţi specifice magazinului: consilierea clientilor, recepţie marfă, aranjarea produselor, reaprovizionarea, participarea la inventar.
  • Activităţi în depozit: zonare, aranjare, verificare
  • Activităte de incasare

Descrierea companiei

SMYK All for kids este retailerul specializat în comercializarea de jucării, articole de puericultură, accesorii, îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru copii de la naștere până la vârsta de 14 ani și toate acestea „sub un singur acoperiș”.

SMYK All for kids oferă un portofoliu cu propriile sale branduri de haine - Cool Club, și de jucării - SMIKI – precum și multe mărci globale, cum ar fi LEGO, Hasbro, Mattel.
Cu siguranță vei găsi pentru copilului tău tot ceea ce îşi doreşte sau are nevoie!

Magazinele SMYK All for kids se găsesc în 4 țări sub acest brand, și sub brandul Spiele Max în Germania.

Verifica pe eJobs.ro