Experienta in stomatologie minim 2 ani
Aviz de libera practica asistenta medicala
Experienta in radiologie constituie un avantaj
Abilitati excelente pentru comunicare interpersonala
Aptitudini de utilizare a computerului
Bine organizat, cu gandire analitica
Spirit orientat spre detaliu
Constituie avantaj limba engleza/ italiana

Responsabilitati:
Asista medicul intr-un mod atent. Lucreaza sub indrumarea directa a medicului, pregateste si intretine campul operator si echipamentele, pregateste pacientul, realizeaza dezinfectarea si sterilizarea instrumentarului, intretine curatenia cabinetului.

Descrierea companiei:
Clinicile stomatologice Dentesse din Iasi si Husi abordeaza toate specialitatile medicinei dentare oferind tratamente complete si complexe, punand la dispozitia pacientilor o gama variata de tehnici si materiale dentare de ultima generatie care sa satisfaca orice nevoie sau dorinta.
Politica noastra este de a imbina serviciile de cea mai inalta calitate, ambianta prietenoasa si profesionalismul.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Strada Gheorghe Săulescu, Iași

Salariu brut pe luna

100 - 101 €

Verifica pe BestJobs