Fișa jobului

Responsabilitati
  • Ofera informatii si raspunde solicitarilor clientilor si potentialilor clienti;
  • Mentine relatia cu furnizorii si clientii existenti;
  • Completeaza contracte si emite facturi;
  • Efectueaza operatiuni cu numerar si tine evidenta incasarilor si cheltuielilor zilnice;
  • Administreaza informatiile privind platile efectuate de clienti si soldurile existente;
  • Ofera suport colegilor din celelalte departamente.

Cerinte
  • studii finalizate;
  • disponibilitate de a lucra de luni pana vineri in intervalul 13:30-21:30;
  • abilitati excelente de comunicare si relationare;
  • cunostinte avansate de utilizare a calculatorului;
  • cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu;
  • persoana punctuala, atenta la detalii si proactiva;
  • aspect placut si ingrijt;
  • constituie avantaj experienta intr-o pozitie similara.

Se Ofera
  • pachet salarial corelat cu experienta si performanta;
  • mediu de lucru placut, lipsit de stres;
  • posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara si dinamica.
Nivel de vechime

Începător

Tip de angajare

Full-time

Ocupație

Altele

Sectoare de activitate

Tehnologia informației și servicii informatice

Verifica pe LinkedIn