Asistent Farmacist Bucuresti

Candidatul ideal:

- Studii de specialitate (Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie);
- Aviz de Libera Practica validat an 2020;
- Abilitati de relationare si comunicare cu pacientii;
- Experienta in farmacii cu circuit deschis constituie un avantaj iar in lipsa experientei, vino cu multa ambitie si pasiune pentru ceea ce faci;

Descrierea jobului:

- Ofera suport pentru operatiunile curente din farmacie;
- Participa la derularea campaniilor promotionale;
- Controleaza stocurile (evidenta numerica, termene de valabilitate etc.);
- Face propuneri privind completarea stocului de medicamente;

Beneficii:

Iti oferim:

- Pachet salarial motivant;
  - Bonuri de masa;
  - Card de angajat cu multiple beneficii in retelele de farmacii;
  - Abonament la o clinica privata platit de companie;
  - Conditii speciale negociate pentru angajati pentru bunuri si servicii;
  - Training-uri de specialitate;
  - Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.

Descrierea companiei

Ascultam oamenii si le dam ce isi doresc. Farmacia pune oamenii pe primul loc si isi doreste sa aduca pacientilor din Romania ingrijire medicala accesibila si convenabila.
Prezent in8 tari din Europa, este principalul lant de farmacii din Europa Centrala care se dedica imbunatatirii nivelului de sanatate al pacientilor.
In Romania suntem prezenti in peste400 de farmacii, oferind acces la un sortiment larg de medicamente si servicii farmaceutice.

Verifica pe BestJobs