Candidatul ideal

Angajam personal ! Noi lucram cu oameni, nu cu angajati !
Angajatul trebuie sa aiba cunostinte despre produsele naturiste, specifice unui magazin naturist de tip "Plafar" .
Indrumarea clientilor si fidelizarea acestora este foarte importanta.

Descrierea jobului

- experienta in domeniu;
- simt estetic dezvoltat;
- persoana sociabila si cu simt al raspunderii;
- Indrumarea clientilor;
- lucrul cu casa de marcat;
- gestiune;
- experienta in lucrul cu PC-ul sau/si in administratie.

Plant Festin SRL, cel mai mare magazin de produse naturiste din Bucuresti si din tara, se gaseste la Bucur Obor, Bucuresti.
In cei 330 mp clientii pot alege singuri din gama variata de produse naturiste dar pot beneficia si de asistenta specializata in consiliere.
Un nou concept ce imbina o gama diversificata de ceaiuri, suplimente alimentare, alimentatie sanatoasa, cereale, tincturi si extracte, mama si copilul, aromoterapie si uleiuri presate la rece, cosmetice naturale, produse apicole, produse pentru EL si EA si multe alte surprize.
Plant Festin - Preturi fara chin!

Limbi străine

română engleză

Nivel carieră

Entry-Level (< 2 ani) Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

Student Absolvent

Tip job

Full time

Oraș de lucru

Bucuresti

Departament

Farmacie Vanzari

Oferta

nespecificat