Candidatul ideal

Sa ai diploma de Asistent Farmacist;
Sa ai aviz de libera practica valabil;
Sa fii empatic/a si mereu cu zambetul pe buze - ne plac oamenii veseli si deschisi;
Sa iti placa sa iti ajuti colegii, creand o atmosfera pozitiva;
Sa fii atent/a la detalii;
Sa iti doresti permanent sa te dezvolti si sa invati lucruri noi;
Experienta in farmacii cu circuit deschis constituie avantaj (suntem deschisi sa te cunoastem chiar si fara experinta)

Descrierea jobului

Vei oferi suport pentru operatiunile curente din farmacie;
Te vei implica in derularea campaniilor promotionale;
Te vei implica in gestiunea stocurilor (evidenta numerica, termene de valabilitate etc.);
Vei face propuneri privind completarea stocului de medicamente;
Vei participa la inventare periodice.

Ce iti oferim:

Un mediu de lucru provocator si dinamic;
Training-uri de specialitate;
Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
Servicii medicale individuale si conditii speciale negociate pentru servicii medicale la diverse clinici;
Conditii speciale negociate pentru carduri de salariu si credite la bancile colaboratoare;
Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.

Verifica pe BestJobs