Fișa jobului

Cerinte

  • Studii postliceale/ colegiu de specialitate
  • Experienta - minimum 6 luni
  • Cunostinte de Microsoft Office
  • Autorizatie de libera practica avizata de catre autoritatea in domeniu
  • Responsabilitati / Realizari

  • Efectuarea receptiei cantitative si calitative a produselor medicamentoase si a altor produse
  • Efectuarea comenzilor produselor si substantelor farmaceutice catre furnizorii
  • Asigurarea evidentei si arhivarii documentelor farmaciei
  • Asigurarea suportului farmacistului in eliberarea de produsele medicamentoase
  • Pastrarea medicamentelor conform standardelor
  • Participarea la centralizarea presciptiilor medicale gratuite si compensate
  • Alte informatii

  • Pachet salarial atractiv
  • Bonuri de masa
  • Bonusuri in functie de performanta
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala
  • Mediu de lucru placut
  • Nivel de vechime

    Începător

    Tip de angajare

    Full-time

    Ocupație

    Altele

    Sectoare de activitate

    Tehnologia informației și servicii informatice

    Verifica pe LinkedIn