SC Silvora Tera SRL este infiintata in anul, avand profil de activitate arhitectura si consultanta.

SC Silvora Tera SRL este o companie cu capital privat, specializata in servicii complete de proiectare in constructii, consultanta de specialitate, avizare, autorizare a constructiilor si evaluari imobiliare.

Compania noastra si-a propus si a reusit sa promoveze o strategie de piata centrata pe solicitarile variate si in continua diversificare ale clientilor sai. Principiul de baza al activitatii Biroului nostru de Arhitectura il constituie profesionalismul bazat pe o echipa tanara si competenta, cu pregatire specializata. Astfel, compania raspunde cu succes cerintelor unei piete dinamice si realizeaza proiecte pentru programe: rezidentiale, comerciale, birouri, hoteluri, design de interior, design de exterior, design peisager si constructii industriale, cu potential, amplasate cu preponderenta in Arges dar si inrestul tarii.

Suntem una din cele mai mari companii din Arges, oferim specializare la locul de munca si stagiatura.

Responsabilitati:

  • Intocmirea proiectelor tehnice (CU, DTAC, PT, DE): parti scrise si parti desenate, liste de cantitati, fise tehnice, devize etc.;
  • Intocmirea documentaţiilor tehnice pentru obţinerea avizelor, acordurilor şi a autorizaţiilor de construire;
  • Urmarirea proiectului in toate etapele de executie inclusiv coordonarea cu celelalte specialitati (Arhitectura, Rezistenta, Instalatii). Proiectarea efectiva- documentatie de avizare, proiect tehnic, detalii de executie;

Candidatul ideal;

Bune cunostinte Archicad si alte programe de design, gen Lumion, Artlantis, 3DMax, photoshop,etc...

Cunostinte solide in proiectare constituie un avantaj.

Adresa/adresele jobului

Pitești

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Verifica pe BestJobs