Candidatul ideal

Cum ar trebui să fie această persoană ca să fie și ea și noi mulțumiți de colaborare?
1. Să aibă o atitudine pozitivă și să fie mereu cu zâmbetul pe buze
2. Să fie de gașcă si dispusa sa invete.
3. Să iubeasca copiii si sa aiba multa rabdare.
4. Să fie organizata si sa poata IMPROVIZA cand este cazul.
5. Să fie atentă la detalii
6. Să fie HARNICA. LENEA NU ARE CE CAUTA LA NOI IN FIRMA!
7. Să fie descurcăreață și persistentă. Când îi dăm o situație de rezolvat să nu se oprească până nu găsește soluția. Proactiv este cuvântul care trebuie să o caracterizeze.
8. SA FIE RESPONSABILA
9. Să știe să conducă și evident, să aibă și carnet. :P
Din când în când o să fie nevoie să rezolve diferite lucruri și va trebui să folosească mașina pentru asta.
10. Să fie absolvent/a din 2013- prezent

Descrierea jobului

Ce o să facă această persoană?

1. O sa se mascheze ca mascota, clovn, animator (cei cu experienta au prioritate)
2. O sa distreze copiii, o sa organizeze jocuri educative si distractive cu ei
3. Va menține legătura cu clientii
4. Se va ocupa de organizarea anumitor evenimente
5. Va face actualizarea bazei de date (introducere contacte noi).
6. Va promova si crea evenimente pe Facebook

Ce îi oferim?

1. Distracție (nu este opțional)
2. Salariu 💰
3. Bonusuri de performanță
5.Lucru in zona Prahovei
6. Bibliotecă cu multe cărți pe care să le citești în timpul orelor de lucru - nu toată zâua, da’ în fiecare zi
7. Seriozitate (salariul și bonusurile le vei primi fără întârzieri... de fiecare dată!)
8. Cărți de vizită

De când avem nevoie?

Cât mai repede.
Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a lucra cu noi și te potrivești perfect cu descrierea de mai sus, trimite-ne un mail cu CV-ul tău (cu poză și cont de Facebook!)
Te așteptăm în echipă. :)

Firma noastra se ocupa cu organizarea de evenimente, in special, pentru copii
Suntem o echipa tanara, dinamica si flexibila care si-a descoperit pasiunea pentru educatie si distractie in acelasi timp
Suntem constienti ca copiii sunt viitorul nostru si de aceea am hotarat sa ne autoeducam continuu ca sa ii putem influenta in cel mai frumos mod.
Si acest drum vrem sa-l parcurgem cu persoane talentate, iar talentul dupa cum stiti nu este un dar ci o practica continua.