Candidatul ideal

  • Absolvent studii medii cu profil tehnic (liceu sau scoala profesionala)
  • Curs autorizat de alpinist utiliar absolvit
  • Detinere permis auto .
  • Experienta cel putin 2 ani in constructii telecomunicatii mobile constituie un avantaj;
  • Aptitudini si experienta in lucrul la inaltime;
  • Disponibilitate pentru deplasari 100% din programul de lucru.

Descrierea jobului

  • Instalare cabluri antene de la locatia echipamentelor la antenele de pe structura;
  • Instalare dispozitive mecanice, electric si/sau electronice pe un site de telecomunicatii;
  • Instalare antene panou pe suporti existenti, azimutare, etc;
  • Pozitionare buloane ancoraj, cofrare fundatie pentru stalpi de telecomunicatii.
  • Generare asamblare si ridicare (construire) structurilor din otel galvanizat pe terasamentele cladirilor si a turnurilor din otel galvanizat pe teren utilizand macarale si alte mecanisme de ridicare;
  • Instalare conectori, montare etichete, impamantari/feederi;

Beneficii

  • Pachet salarial motivant;
  • Decont cazare, plus diurna pentru deplasari;
  • Training platit;
  • Contract pe perioda nedeterminata;

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/adresele jobului

București ; Constanța ; Ploiești

Verifica pe BestJobs