Candidatul ideal

- relatia din piata si experienta in lanturile de farmacii reprezinta un avantaj (agent vanzari)
- relatia din piata in spitale, clinici, cabinete medicale reprezinta un avantaj (reprezentant medical)
- cunostinte operare PC
- bune abilitati de comunicare
- spirit de echipa
- persoana dinamica
- organizat/a
- permis categoria B
- studii medii/superioare
- disponibilitate pentru deplasari

Descrierea jobului

- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- mentinerea relatiei cu clientii actuali si negocierea cu clientii potentiali
- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
- intocmirea de rapoarte specifice activitatii de vanzari
- promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale, etc.
- urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual

Beneficii

- salariu fix atractiv (negociabil in functie de experienta)
- bonusuri in functie de realizari
- masina
- telefon

Infiintata in anul 2000, firma importatoare si distribuitoare a unor brand-uri cu renume, cu o experinta de peste 15 ani in vanzarea, distributia consumabilelor medicale si de aparatura medicala.

Permis conducere

B

Nivel carieră

Entry-Level (< 2 ani)

Nivel studii

Absolvent

Tip job

Full time

Oraș de lucru

Bucuresti

Departament

Vanzari

Industrie

Farma

Oferta

nespecificat