Descrierea postului:

Derularea intensiva si extensiva a procesului de vanzare (identificarea de noi clienti si solutii, contactare, ofertare, negociere, promovare, urmarire incasari, consultanta post-vanzare).
Gestionarea portofoliului de clienti pe principiul calitatii serviciilor oferite.
Derularea de analize periodice ale pietei (concurenti, furnizori, clienti, produse).
Raportarea rezultatelor in baza criteriilor prestabilite si in termenele specificate.

Candidatul ideal:

- studii superioare
- experienta de minim 2 ani intr-o functie similara. Constituie un avantaj experienta in domeniul industrial-tehnic (automatizari / echipamente / utilaje /solutii complete de ambalare si marcare).
- notiuni si abilitati avansate de vanzare si negociere.
- abilitati excelente de comunicare.
- capacitate superioara de lucru in echipa.
- flexibilitate, adaptabilitate rapida.
- atitudine pozitiva.
- perseverenta.
- dinamism.
- cunostinte cel putin medii de utilizare MS Office.
- engleza nivel conversational.
- permis conducere cat. B.

Se ofera:
- salariu motivant, bonusuri in functie de performante.
- telefon si autoturism de serviciu.
- abonament serviciu medical privat.

Verifica pe BestJobs