Candidatul ideal

Candidatul ideal:

Esti entuziast ?
Ai atitudine de invingator ?
Vrei sa devii un agent/consilier imobiliar de succes si sa cresti profesional in fiecare zi ?
Ai bune abilitati de negociere si comunicare ?
Ai putere de convingere ?
Esti o persoana punctuala, ambitioasa si adaptabila ?
Ai cunostinte de limba engleza la nivel conversational ?
Iti place sa te imbraci ca un adevarat CEO ?
Iti place sa relationezi la un nivel inalt cu alti oameni ?
Crezi ca meriti un venit cu mult peste media de venit din Romania ?
Daca raspunsul este ”DA !” la aceste intrebari, esti candidatul ideal !

Oferim sansa si celor care nu au mai lucrat in domeniu !

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

Oferim conditii excelente de munca, comision de pana la 50 %
Promovarea ofertelor
Vizionarea si evaluarea proprietatilor
Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
Promovarea ofertelor pentru potentiali clienti
Dezvoltarea portofoliului de clienti
Aducerea si identificarea noilor oferte

Descrierea companiei

Descrierea companiei:

Cu o experienta cumulata de peste 15 ani, RealKom va ofera toate beneficiile la care trebuie sa va asteptati de la o agentie imobiliara cu servicii de calitate, rata extinsa de marketing, cunostinte locale si experienta profesionala.
Misiunea noastra este aceea de a oferii servicii complete si de calitate.
Respectam angajamentele mentinand cele mai inalte standarde morale si profesionale !
Suntem atestati ca profesionisti, fiind membrii ai Asociatiei Profesionale a Agentilor Imobiliari din Romania (APAIR). Obiectivul nostru........
este de a furniza o gama completa de servicii in domeniul imobiliar intregului nostru portofoliu de clienti.
Suntem atenti la detalii pentru ca stim ca ele fac diferenta iar la finalul fiecarei zile avem satisfactia ca aducem fericire in vietile clientilor nostii.
Experienta ne asigura ca putem merge mai departe promovand calitatea !

Limbi străine

engleză

Nivel carieră

Entry-Level (< 2 ani) Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

Absolvent

Tip job

Full time

Oraș de lucru

Bucuresti

Departament

Imobiliare

Industrie

Imobiliara

Oferta

nespecificat