Candidatul ideal

  • Dinamic
  • sociabil
  • responsabil
  • ambitios
  • punctual
  • cu spirit de initiativa;

Descrierea jobului

Jobul de consilier imobiliar presupune stabilirea intalnirilor cu proprietarii diverselor imobile sau terenuri in vederea oferirii spre inchiriere sau vanzare potentialilor clienti. Consilierul imobiliar asigura intermedierea raportului intre clienti si proprietari.
Responsabilitatile acestui job sunt : promovarea pe site-ul agentiei a imobilelor luate in portofoliu, intermedierea raportului intre propritar si client.

Beneficii : angajatul beneficiaza, pe langa salarul negociat in urma interviului, de comision in functie de tranzactiile realizate.

REfind – Real Estate Finder – este o companie care activeaza în domeniul imobiliar din România, cu sediu în Cluj Napoca.

Limbi străine

engleză

Permis conducere

B

Nivel carieră

Entry-Level (< 2 ani) Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

Necalificat Calificat Absolvent

Tip job

Full time

Oraș de lucru

Cluj-Napoca

Departament

Imobiliare Vanzari Altele

Oferta

nespecificat