Candidatul ideal

Absolvent (a) de studii superioare;
Limba engleza avansat;
Cel putin un an de experienta in vanzari, experienta in vanzari B2B este de preferat;

Cautam o colega cu abilitati foarte bune de comunicare si deschisa pentru provocari;
O data ce te indragostesti de produse vei intelege cat de ofertant este acest domeniu. Este o experienta speciala bazata pe marketing, estetic si olfactiv. Cu totii putem beneficia de efectele produselor Scentair si tot ce trebuie sa faci este sa le promovezi!

Spirit de echipa, respect in relatia cu clientii si colegii;
Carnet de conducere categoria B, disponibil pentru deplasari in interes de serviciu;

Descrierea jobului

Ce va avea de facut?
Va colabora cu partenerii nostri, le va oferi solutii personalizate si specializate in Aroma Marketing si va fi responsabila pentru convertirea posibililor parteneri in clienti ScentAir, totul bineinteles in regiunea desemnata;

Responsabilitati:
Contactarea potentialilor parteneri prin intermediul telefonului sau email-ului;
Coordonarea activitatilor de vanzari pentru a identifica noi oportunitati de parteneriat;
Acoperirea regiunii desemnate si penetrarea pietii din zona respectiva cu produsele ScentAir;

Beneficii oferite
Oportunitatea de dezvoltare profesionala in domenii de interes pentru cariera vanzarilor;
Salariu motivant (in functie de performanta lunara) format din parte fixa + comision + tichete de masa lunare
Asigurare medicala privata MedLife;
Lucrul intr-un mediu tanar, prietenos si dinamic;
Telefon de serviciu;

Lider global in Aroma Marketing, ScentAir are clienti din toate domeniile de activitate in peste 109 tari si birouri locale in peste 70 de locatii in toata lumea. Fondata in 1994, compania ScentAir are misiunea de a crea experiente unice, branduri de parfum specifice fiecarui client, precum si amintiri si legaturi durabile intre utilizatori si furnizori.

Limbi străine

engleză

Permis conducere

B

Nivel carieră

Entry-Level (< 2 ani) Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

Calificat Student Absolvent

Tip job

Full time

Oraș de lucru

Bucuresti Ilfov Otopeni

Departament

Marketing Relatii clienti / Call center Vanzari

Industrie

Prestari servicii

Oferta

nespecificat