Candidatul ideal

Comunicare: sunteţi capabil/ă să comunicaţi clar şi concis, atât în scris cât şi verbal, şi recunoşti faptul că pentru o bună comunicare trebuie să ştiţi să ascultaţi şi să extrageţi informaţia necesară.
Leadership: vă asumaţi responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse şi luaţi initiativa fară ca să vi-i se spună ce trebuie să faceţi.
Orientare spre rezolvarea problemelor: sunteţi capabil/ă de a identifica şi analiza o problemă existentă/potenţială şi găsiti soluţii potrivite pentru fiecare situaţie în parte.
Încredere: Vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realize.
Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.
Energetic/ă: vă place să munciţi şi sunteţi dispus/ă să investiţi timp şi efort pentru a vă atinge obiectivele.
Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi lucra indiviual

Descrierea jobului

AJUTA CLIENTII PENTRU:
- Cumpararea sau vanzarea imobilelor;
- Inchirierea sau administrarea proprietatilor;
- Evaluarea de piata a imobilului;
- Pregatirea actelor de transfer a proprietatii;
- Participa la negocierile privind pretul imobilului, conditiile de transfer a
proprietatii, conditiile legale ale tranzactiei;
- Primeste, gestioneaza si transmite fondul de date si informatii cu privire la piata de
interes ;
- Face permanent o analiza a pietei imobiliare pe baza datelor de care dispune dar si
prin studierea materialelor de specialitate publicate ( ziare, reviste, brosuri) ;

Limbi străine

engleză franceză germană italiană română spaniolă turcă

Nivel carieră

Entry-Level (< 2 ani) Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

Necalificat Calificat Student Absolvent

Tip job

Full time

Oraș de lucru

Timisoara

Departament

Imobiliare

Industrie

Imobiliara Call-center / BPO Educatie / Training Prestari servicii Publicitate / Marketing / PR

Oferta

nespecificat