Candidatul ideal

Dacă vrei să intri într-o echipă tânără și cu un simț al umorului dezvoltat, te așteptăm să ne trimiti un cv iar apoi, în urma selecției te așteptăm la interviu.

Ce ne dorim noi
- Este important să ai abilități foarte bune de comunicare
- Inițiativă și spontaneitate
- Abilitatea de a învăța repede
- Limba engleză să nu reprezinte o problemă
- Dacă ai cunoștințe minime de contabilitate este excelent dar nu este obligatoriu
- Experiență în domeniul comerțului online constituie avantaj
Alte detalii
- Programul de lucru este de luni până vineri între orele 10.00-18.00 (Liber în zilele naționale + sărbători legale)
- Salariul NET (în mână) va fi de 2000 lei, salariu ce va fi renegociat după primele trei luni în funcție de performante
Abia așteptăm să te cunoaștem!!!

Descrierea jobului

Ce trebuie să știi înainte să ne contactezi:
!!!Ne dorim un coleg cu experienta in comertul online!!!
Cu ce te vei ocupa
- Vei confirma telefonic comenzile venite online sau cele făcute telefonic
- Vei oferi informații despre produsele noastre clienților sau potențialilor clienți
- Să gestionezi și să rezolvi solicitările primite de la clienți
- Vei crea facturile și AWB-urile pentru comenzile venite (nu-ți face griji, e un program automat)
- Realizare colete

Descrierea companiei

magazin online electronice

Limbi străine

engleză

Nivel carieră

Entry-Level (< 2 ani) Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

Calificat Necalificat Absolvent

Tip job

Full time

Oraș de lucru

Bucuresti

Departament

Internet / e-Commerce Office / Back-office / Secretariat Vanzari Administrativ / Logistica Altele

Industrie

Call-center / BPO Comert / Retail Publicitate / Marketing / PR IT / Telecom Administratie / Sector Public

Oferta

400 - 500 EURO / luna