Candidatul ideal

-minimă experiență intr-un post similar
-permis de conducere minim cat. B
-absolvent de studii minim liceu
-bune abilități dе comunicare și negociere
-dorinţă de autorealizare personală şi profesională
-accent puternic pe calitate în activitatea prestată
-bune abilități dе planificare, organizare, coordonare și control
-abilităţi operare PC ( in special Pachet Office )

Descrierea jobului

-asigură aprovizionarea cu materiale a punctelor de lucru
-administreaza si organizeaza activitatea in depozit
-gestionează rezolvarea eventualelor probleme apărute la livrarea materialelor
-întocmește documentele necesare livrărilor de materiale
-manipulare materiale
-pregătește livrarea materialelor conform solicitărilor primite
-întocmește raportări specifice turului si returului de materiale
-ține evidenta stocurilor de marfă din gestiunea de care răspunde
-inventariază si gestionează bunurile companiei
-participă la activitatea de inventar derulată de companie

BENEFICII:
- Companie care beneficiaza de facilitatile fiscale prevazute in OUG 114/2018: activitate in constructii, perioada 2019 – 2028;
- Pachet salarial corelat cu implicarea în buna derulare a activităților companiei, masina de serviciu

Descrierea companiei

Cu o experiență de peste 23 ani în domeniul proiectarii si execuției lucrărilor de instalații în construcții, ne regăsim printre companiile de profil promovând calitatea prin tot ceea ce facem. Cerințele diversificate ale domeniului adaugate la cerințele clienților, ne determină să ne îmbunătățim continuu echipa, tehnologiile și modul de lucru pentru a livra mereu soluțiile cele mai bune pentru clienții nostri. Investim continuu în dezvoltarea angajaților nostri pentru a putea deveni partener pentru confort.

CV-urile se trimit pe mail la adresa cristi@proinstal.ro sau se depun la sediul societatii din Aleea OLTENIEI nr. 4B, Baia Mare intre orele 9 -16.
Persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.
Informatii suplimentare la telefon 0743397795

Verifica pe eJobs.ro