Candidatul ideal

Absolventi de scoala profesionala/liceu, fara experienta semnificativa in zona de prelucrari mecanice, dar cu:
- Capacitate de lucru in echipa;
- Seriozitate si capacitate de munca sustinuta;
- Determinarea de a reusi,

pentru meseriile de SCULER MATRITER si OPERATOR MASINI UNELTE CU COMANDA NUMERICA.

Descrierea jobului

- Scolarizare la locul de munca! Lucrezi, dar si inveti, primind un salariu motivant!
- Reevaluare si renegociere salariala periodica, ceea ce permite debutantilor sa isi demonstreze abilitatile dobandite;
- Sansa invatarii unei meserii cautate pe piata muncii intr-o companie de succes;
- Mediul de lucru bine organizat si parte dintr-o echipa dinamica;
- Tichete de masa;
- Abonament medical;

Grupul de firme AVANTEC este lider de piaţă în domeniul proiectării şi execuţiei matriţelor de injecţie mase plastice, matriţelor de ambutisat tablă şi al matriţelor de turnare sub presiune.

Nivel carieră

Entry-Level (< 2 ani) Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

Absolvent

Tip job

Full time

Oraș de lucru

Brasov

Departament

Productie

Industrie

Masini / Auto Productie

Oferta

nespecificat