Candidatul ideal

- Organizat
- Poate lucra independent
- Stie sa utilizeze Microsoft Office (Excel, Word, Outlook)
-Tehnic, cunostinte minime de electrotehnica ar fi ideale.
- Doreste sa lucreze pe o perioada lunga de timp
- Stie sa explice telefonic rezolvarea unei probleme tehnice
- Cunoasterea Bucurestiului reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Descriere JOB:
- Asigura suport telefonic pentru case de marcat si sisteme POS .
- Realizeaza interventii simple la echipamentele fiscale
- Configureaza (programeaza) echipamente fiscale: case de marcat, cantare electronice, masini de numarat bacnote;
- Asigura training si suport telefonic pe teren sau in birou
- Asigura suport pentru aplicatiile din portofoliu ( software de gestiune )

Beneficii:
- Lucru in echipa tanara fara presiuni si stres.
- Salariu motivant
- Cresteri salariale in functie de experieta acumulata si feed back-ului bun primit de la clienti.
- Bonusuri la atingerea anumitor tarketuri
- Autoturism ( pentru munca pe teren)
- telefon cu minute nelimitate SMS.. etc
- Laptop generatie noua

Descrierea companiei

Avem o experienta de 4 ani in domeniul aparaturii fiscale.
Avem 2 site-uri de profil pe care activam cu succes FiscalMag.ro si CasaTademarcat.ro.
Am furnizat la peste 2000 de clienti aparatura fiscala/non fiscala si software
Am reusit sa avem una din cele mai rapid crescatoare firme de profil datorita atentiei acordate oamenilor cu care lucram atat clienti cat si angajati.

Va asteptam in familia FiscalMag !