Candidatul ideal

Candidatul ideal este pasionat de sport și / sau cazino, cu o dorință constantă de a se îmbunătăți pe sine și de a livra rezultate cât mai bune. Dacă vă regasiți în descrierea de mai jos, acest loc de muncă este pentru dvs.!

- Abilități bune de gestionare a contactelor telefonice și ascultare activă
- Capacitate de multi-tasking, prioritizarea și gestionarea eficientă a timpului
- Orientare spre client și adaptare a atitudinii și a răspunsurilor oferite la diferite tipuri de caractere
- Bune abilități de comunicare și prezentare in limba română
- Cunostințe medii de limba engleza, nivel conversational
- Cunoștințe bune de operare PC, mai ales Microsoft Word si Excel
- Educație: liceu sau echivalent; diplomă de licență constituie un avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:
- Furnizați informații exacte și complete utilizând metodele sau instrumentele potrivite
- Deschideți și gestionați conturile de joc
- Rezolvați problemele clienților prin telefon, prin chat, prin e-mail și prin intermediul rețelelor sociale
- Păstrați înregistrări ale interacțiunilor cu clienții, procesați tranzacțiile acestora
- Gestionați reclamațiile, furnizați soluții și alternative adecvate și asigurați follow-up-ul
- Informați clienții despre campanii și promoții
- Compilați rapoarte privind gradul de satisfacție și nemulțumirile clienților
- Lucrați cu managerul departamentului pentru a asigura livrarea corespunzătoare a serviciilor catre clienți

Beneficii oferite: 900 euro net.
Locul de munca este la sediul companiei din Sofia, Bulgaria

Se asigura apartament de serviciu fara cost din partea angajatului (2 persoane in apartament) si plata utilitatilor.

Efbet este cea mai mare agenție de pariuri online din Bulgaria si liderul incontestabil al pieței land-based și online a jocurilor de noroc. Cu o experiență de peste 26 de ani, compania noastră combină o gamă largă de produse și servicii dedicate industriei de divertisment - platforma de pariuri online, jocuri de noroc și cazino online, sport-baruri și cazinouri live pe intreg teritoriul Bulgariei. La nivel de venituri, este al doilea operator din piață, surclasat doar de Loteria Națională. Grupul și-a început expansiunea internațională cu țările balcanice vecine și își propune să devină principalul operator de jocuri de noroc din Europa Centrală și de Est.