Candidatul ideal

Provocarea se adresează în special persoanelor interesate în dezvoltarea unei cariere de succes într-un mediu plăcut şi profesionist.

Descrierea jobului

Responsabilități principale:
-Operează utilaje de producție automate conform planului de producție al companiei;
-Execută toate activitățile necesare pentru a opera utilajul alocat, inclusiv solicitări de materiale necesare în timpul producţiei;
-Execută toate verificările de calitate aşa cum sunt definite în instrucţiunile de lucru;
-Alimentează utilajul cu materiale și menţine locul de muncă ordonat şi curat.

Cerințe:
-Studii medii tehnice/școală profesională;
-Seriozitate;
-Disponibilitate la program în schimburi.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru susţinerea unui interviu.

Descrierea companiei

URBB este unul dintre cei mai mari producători de bere de pe piaţa locală și singurul berar din București dezvoltat printr-o investiție Greenfield. URBB oferă consumatorilor produse de cea mai înaltă calitate, printr-un portofoliu format exclusiv din mărci premium și superpremium internaționale, care include și o selecție variată de beri speciale.
În prezent, portofoliul include: Tuborg, Tuborg Christmas Brew, Carlsberg, Carlsberg Elephant, Holsten, SKOL, SKOL Nepasteurizat, Guinness, Kilkenny, Weihenstephaner, Grimbergen Ambreé, Grimbergen Blanche, Kronenbourg 1664 Blanc, Angelo Poretti, cidrul premium Somersby şi Granini pe piaţa băuturilor răcoritoare.

Verifica pe eJobs.ro