Candidatul ideal :

- Studii de optometrie in an terminal sau finalizate
Cunostinte de baza in optometrie
- Orientare catre client
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Persoana responsabila, serioasa, atenta la detalii
- Dorinta de perfectionare si dezvoltare in domeniul optometrie

Responsabilitati:

- Consultatii - determinari de dioptrii
- Prescrierea retetei de ochelari de vedere si lentile de contact
- Promovarea si vanzarea produselor optice comercializate de compania noastra

Beneficii:

- Pachet salarial ( fix + bonus vanzari pe masura performantelor )
- Mediu de lucru placut, colegial
- Stabilitate profesionala si siguranta financiara pe termen lung
- Sistem centralizat de training-uri profesionale

Descrierea companiei

Optica medicala in plina dezvoltare, alcatuita din oameni profesionisti, ambitiosi gata sa ofere servicii de calitate clientilor.

Oferim seriozitate si cerem seriozitate!

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/adresele jobului

București

Verifica pe BestJobs