Candidatul ideal

- studiile superioare prezinta un avantaj

- cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj

- persoana dinamica, responsabila

- seriozitate si dorinta de crestere profesionala in cadrul firmei

- abilitati de comunicare

- profil ordonat si meticulos

- fara antecedente penale

Descrierea jobului

Dorim colaborarea cu o persoana ambitioasa in vederea dezvoltarii magazinelor online operate de catre compania noastra.

Suntem in cautare de Accont Coordinator.

Descriere post:

- gestionarea clientilor firmei si dezvoltarea portofoliului de client

- preluare comenzi de la clienti, ofertare comerciala, studii si analize concurentiale online etc.

- emitere facturi fiscale conform comenzilor preluate si urmărirea încasărilor acestora

- operare calculator- comunicare clienti: online, telefonic, birou- facturare;

- indeplinirea diverselor sarcini primite de la managementul firmei.

Oferta (bonusuri, beneficii):

Contract de munca
Tichete de masa
Bonusuri

Netclient SRL este unul din actorii principali din piata online dedicata espressoarelor de cafea si produselor conexe. Magazine ce se afla in proprietatea si administrarea Netclient SRL, ne determina sa cautam acele persoane capabile si ambitioase, care doresc dezvoltarea unei cariere dinamice alaturi de echipa noastra.

Limbi străine

engleză

Nivel carieră

Entry-Level (< 2 ani) Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

Student Absolvent

Tip job

Full time

Oraș de lucru

Bucuresti

Departament

Internet / e-Commerce Vanzari Relatii clienti / Call center

Industrie

Comert / Retail

Oferta

500 - 1000 EURO / luna