Candidatul ideal

-Minim studii medii
-Cu sau fara experienta profesionala
-Dorinta de a lucra intr-un mediu tanar si dinamic
-Abilitati de comunicare, initiativa si flexibilitate

Descrierea jobului

-Activitati specifice magazinului :
-receptie si gestionarea marfurilor
-asigurarea si aprovizionarea magazinului cu produse
-asistarea clinetilor in magazin
-incasare.
-constituie un benefiuciu daca stiti limba engleza.

AC Fashion Retail SRL deține marca Altinyildiz Classics, oferind articole de îmbrăcăminte pentru bărbați pentru segmentele clienților B și C.

Cererea puternică la segmentele de masă pentru marca Altinyldiz a alimentat creșterea mărcii de la lansarea sa în 2011.

Altinyildiz Classics a deschis primul său magazin în România în decembrie 2017.La sfrasitul anului 2018 compania este dispusă să dețină mai multe magazine și să fie unul dintre comercianții cu amănuntul de top din România.

Limbi străine

engleză română turcă

Nivel carieră

Entry-Level (< 2 ani) Mid-Level (2-5 ani)

Nivel studii

Absolvent

Tip job

Full time

Oraș de lucru

Bucuresti

Departament

Vanzari

Oferta

unspecified